Czy eutyrox może źle wpływać na tsh?

Witam, W kwietniu br zdiagnozowano u mnie insulinoodpornosc(na czczo 22i hiperinsulimie)w związku z tym biorę siofor 850 x3 do posiłku.Od kwietnia schudłam z 96.7kg na 79.5kg. Mam niedoczynność tarczycy na podstawie takich wyników tsh 2,7 ft4 1,42( norma 0.93-1,7)ft3 3.13(2-4.4).Brałam eutyrox 25.Zauważyłam że włosy wypadają mi garściam.Tsh poszło do góry na 3.35.Ft4 1.24 ft3 3.52. I teraz mam brać eutyrox50.Tarczyca z usg idealna w normach. Czy eutyrox może źle wpływać na tsh? Odstawić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego . A czy w planach jest ciąża ?