Jak rozumieć te wyniki dotyczące tarczycy?

Bardzo proszę o interpretację wyników dotyczących tarczycy: TSH - 3.98 ulU/ml (0.27-4.2), FT3 - 2.67 pg/ml (2.0-4.4), FT4 - 1.24 ng/dl (0.93-1.71), aTPO - 7.66 lU/ml (<34.0), aTG < 10.0 lU/ml (<115.0). Badania zrobiłam ze względu na mocno wypadające od kilku miesięcy włosy. Oprócz tego mam tendencję do zaparć i ciągle jest mi zimno, waga prawidłowa, stała. Od paru lat choruję też na łzs. Mam 33 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki badań w normie proponuje udac się do lekarza prowadzącego leczenie lzs