Czy faktycznie należy się z tym udać na rehabilitację?

Proszę o interpretację,gdzie się z tym udać do jakiego lekarza, ortopeda zalecił rehabilitanta. Lędźwiowy odcinek bez skrzywienia o lekko spłyconej lordozie.Tarcza L-5-S1 lekko okrężnie uwypuklona że zwyrodnieniem gazowym jądra miażdżystego,z tylko- lewoboczna przepuklina dyskową,powoduje zwężenie otworów międzykręgowych i modelowanie worka oponowego. Poza tym tarcze międzykręgowe bez przepuklin dyskowych nie powodują kompresji wewnątrz kanałowej. Blaszki graniczne trzonów L5 i S1 o wzmożonej sklerotyzacji z nadzerkowatymi ubytkami w przednich krawędziach i drobnymi osteofitami na brzegach.Podejrzenia spondylodiscitis.Poza tym trzony kręgów o prawidłowej wysokości bez zmian ogniskowych.

Sam opis jest tylko zobrazowaniem. ułożenia tkanek względem siebie, bez danych objawów, bez badania fizykalnego trudno oceniać czy jest to słuszna rekomendacja ponieważ całość obrazu klinicznego decyduje o wskazaniach do leczenia a o objawach pani nic nie wiemy.