Czy ginekolog jest w stanie dostrzec aborcję próżniową?

Witam Dwa tygodnie temu miałam aborcję metodą próżniową, mój lekarz ginekolog wie że byłam w ciąży. Czy na wizycie mogę mu powiedzieć że poroniłam? Czy będzie jakiś ślad po aborcji?

Dzień dobry,
informacja o poronieniu jest istotna dla prawidłowej oceny Pani stanu zdrowia. Kontakty Lekarz - Pacjent powinny się opierać się na uczciwej rozmowie, szacunku i zaufaniu. Proszę zabrać ze sobą wypis ze szpitala w którym wykonano zabieg.
Pozdrawiam serdecznie:)