Czy lekarz ginekolog zobaczy, że została wykonana aborcja metodą próżniową?

Dzień dobry, czy lekarz ginekolog jest w stanie wykryż, że pacjentka poddała się aborcji metodą próżniową w kilka tygodni po zabiegu?

Witam Panią
Co prawda obecnie zajmuję się głównie wazektomią - męską antykoncepcją ( http://wazektomia.warszawa.pl ).

Oczywiście jednak odpowiem na Pani pytanie:

NIe, nie zobaczy. Może pani o tym nawet nie wspominać. Jeżeli jednak ma Pani problem z zajściem w ciążę to warto powiedzieć. To może naprowadzić lekarza prowadzącego na podejrzenie niedrożności jajowodów, która może być powikłaniem takiego zabiegu. A to z kolei będzie argumentem wysłania pacjentki na badanie drożności jajowodów.

Pozdrawiam
Robert Kulik