Czy globulki Vagical można stosować w ciąży?

Witam. Jestem w 24 tc . Podejrzewam że mam jakąś infekcje intymną. Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień. Pani w aptece poleciła mi globułki Vagical. Moje pytanie brzmi czy mogę zastosować je w ciąży? Czy mogą być niebezpieczne dla dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do ginekologa po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie . Wg ulotki nie powinno stosować w trakcie ciazy