Czy można wziąć ponownie globulki Pimafucin?

Witam, jestem w ciązy w 9 tyg. jakiś czas temu brałam pimafucin 100 mg,. Czasami się jeszcze zdarza żeby czasami było delikatne pieczenie czy można wziąć ponownie globulki Pimafucin?
Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie . Proszę samemu nie stosować leków