Czy grozi mi nowotwór?

Właśnie u mojego partnera zdiagnozowano hpv. Na wzgórku łonowym i u nasady penisa pojawiły mu się małe brodawki. Dostał Aldrę5%. Dermatolog stwierdził, że nie ma sensu wykonywania badań bo ma 100% pewności. Chciałam zapytać czy mojemu zdrowiu grozi coś poważnego, rak? Od strony ginekologicznej wszystko jest wzorowo, mam hemoroidy, które są w trakcie terapii, jeśli chodzi o gardło nie mam żadnych objawów. Jesteśmy ze sobą od 3 lat i mam pewność, że nie miał w tym czasie innej partnerki.

Wynik HPV niczego nie zmieni, jedynie będzie miała pani na papierze , że jest no i straci Pani pieniądze. U pani wskazane okresowe kontrole ginekologiczne, badania. U partnera jak najszybciej pozbycie się kłykcin. Jeżeli mieszka blisko Bydgoszczy zapraszam , usunę. KG d3med.pl