Czy Gynazol nie zaszkodzi kobiecie we wczesnej fazie ciąży?

Witam w zeszly piątek mijał 33dc zawsze miałam dłuższe cykle do tego po ostatnim porodzie (rokvtemu) jeszcze nieregularne. Trafilam do lekarza z podejrzeniem infekcji. Zapisal mi gynazol krem dopychowy. Zrobilam bete z krwi wynik 3 czyli brak ciazy. Tydzien później testy domowe pokazują dwie kreski. Czy ten lek w tak wczesnej ciąży jest bezpieczny???

Lek. Michał Lenard

W tak wczesnej ciąży lek nie wpłynie w żaden sposób na zarodek, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!