Czy inseminacja może być wykonana w moim przypadku?

Okres mialam29.09.18 owulacja nastapila 19.09.18 mam 43 lat od tego momentu ciagnie mnie w dole brzuch czuje sie jakbym miala grype .staramy sie z partnerem o dzidzie gdzie z poprzedniego zwiazku byly dzieci a z tego nie ma juz 7 lat robilam badania Amh 3,5 tarczyce lecze 5lat mam niedoczynnosc nie wiem co dalej mam robic od czego zaczac za dlugo juz to trwa czy inseminacja moze byc wykonana w moim przypadku?

Lek. Michał Lenard

Inseminacja jest jedną z metod wspomaganego zapłodnienia. O jej zastosowaniu indywidualnie decyduje ginekolog. Sugeruję skierować się do swojego ginekologa, który Panią zbada, zleci Pani odpowiednie badania i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!