Czy istnieje możliwość ciąży pomimo okresu i negatywnych testów ciążowych

16 lipca Dzien po miesiaczce kochalam sie z chlopakiem, wytrysk byl poza mna. Kolejna miesiaczke dostalam 7 sierpnia, trwala normalnie 7 dni, byly tez skrzepy. Po 7 tygodniach od stosunku zrobilam 3 testy popoludniu w kilkudniowych odstepach, wszystkie wyszly negatywne. Czy moge miec pewnosc ze ciazy nie ma?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Testy wg zaleceń producenta powinny być wykonane z porannego moczu, w którym stężenie hormonu jest największe.