Czy istnieje możliwość ciąży w naszej sytuacji?

Witam! Za kilka dni kończę 2 opakowanie tabletek 24 4 (dodam, ze to pierwsza antykoncepcja hormonalna w moim życiu) i mam kilka pytań co do działania i skuteczności w kilku sytuacjach. Mianowicie uprawiałam juz kilkukrotnie sex ze swoim partnerem, alw dopiero po rozpoczęciu 2 opakowania (chyba po pierwszych 5 tabletkach z 2 opakowania) uzywalismy dodatkowo prezerwatywy oraz moj partner nie doszedł w środku (majac na sobie prezerwatywe oczywiście) i fzy istnieje możliwość ciąży? Bo czytałam, ze większość tabletek antykoncepcyjnych nie działa w 2 miesiącu. Podobnw pytanie jest z peetingiem, dogadzalam dla swojego partnera ręką i ustami, po czym siw przytulalismy i calowalismy, po jakieś 10 minutach zrobił mi palcowke i Minete, czy jest możliwość zajścia w ciąże? Podobne pytaniw mam co do początkowego brania tabletek antykoncepcyjnych, czy plamienia i krwawienie trwające max tydzień, czy tez czasami bol podbrzusza to normalna sprawa w ciągu przyjmowania pierwszy raz w życiu tabletek i czy to jest oznaka ze organizm sie przyzwyczaja do hormonów? Zaznaczam, ze tabletki biore regularnie (max 2h w ta czy we w tą, a przy dwuskadnikowych mozna miec chyba 12h spóźnienia) dziękuję i bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam

Prawidłowo przyjmowane tabletki antykoncepcyjne zapewniają ochronę już od pierwszego opakowania ( nie wiem, gdzie czytała Pani bzdury, że od 2 czy któregoś z kolei). Przez pierwsze 3 m-ce będą dodatkowe plamienia i pobolewania, to normalne.