Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę podczas stosunku oralnego?

Liznąłem pochwę i łechtaczkę, następnie partnerka wzięła raz (dosłownie raz) mojego penisa do ust (w tym momencie penis był suchy, tzn. nie było preejakulatu), następnie się całowaliśmy i potem ja pośliniłem palec, ale przypomniałem sobie o tym i dotknąłem łechtaczki innym palcem.
Mam nadzieję, że nic nie skapnęło. Jest jakieś ryzyko?
Czy gdyby w czasie wzięcia penisa do ust (jednorazowego na 2 sekundy) akurat pojawił się na nim preejakulat, to mógłby on zostać przeniesiony z jej ust do moich (pocałunki) i potem z moich poprzez palec do jej dróg rodnych (nie wkładając palca do środka)?

27 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
jeżeli preejakulat dostał się do jamy ustnej kobiety, następnie doszło do pocałunku i pieszczot oralnych narządów płciowych partnerki, istnieje ryzyko przeniesienia plemników oraz zapłodnienia.
Dlatego po około 10-14 dniach od zdarzenia proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam