Czy istnieje szansa na podtrzymanie ciąży u 32-latki?

Witam, Według ostatniego badania USG, 17.08.2018 jestem w 8 tyg. 4 dni. w ciąży, ostatnią miesiączkę miałam 05.06.2018. Na tym badaniu lekarz stwierdził brak tętna płodu i dal skierowanie na zabieg oraz kazał odstawić duphaston. Postanowiłam jeszcze wstrzymać się z zabiegiem i za kilka dni zrobić jeszcze jedno USG. Proszę o odpowiedź czy jest jeszcze szansa, że to tętno się pojawi? Czy mam dalej brać duphaston? Wiem, że czasami zdarzały się przypadki kiedy kierowano na zabieg, a na ostatnim USG okazywało się, że to tętno jednak jest. Pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Niestety, przy stwierdzonym braku tętna u płodu nie ma szans na utrzymanie ciąży. Proszę koniecznie zastosować się do zaleceń swojego ginekologa. Pozdrawiam!