Czy jeśli nie dostałam okresu, to coś mi dolega?

witam 9 kwietnia dostałam okres a 22 kwietnia współzyłam z mezem i teraz według obliczen powinnam dostac okres 7 maj a nie dostałam dwa tyg po seksie zabezpieczonym nie do konca kupiłam kilka testow i z wynikami ujemnymi i także robiłam dwa dni po spodziewanym okresie i tez ujemny czy to ciaza czy cos mi dolega moge liczyc na testy

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję powtórzyć testy za około tydzień, jeśli dalej nie będzie miesiączki, wskazana wizyta u ginekologa.