Jasne plamienia zamiast okresu

ostatnia miesiaczka 4,10 skonczyła sie 10,10 wesług obliczen miałam miec 7,11 nie dostałam bolało mnie jak bym miała dostac 10,11 . 11,11 dostałam jasnych plamien ale to nie okres zadnych zmian niewiem w organizmie co sie dzieje hormony czy cos innego gorszego

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy wymagają badania lekarskiego. Proponuję zgłosić się do lekarza. Może występować wiele powodów tego typu dolegliwości.