Brak okresu i plamienia i małe skrzepy

mam 37lat .Okres powinnam dostac 8 lipca 11lipca dostalam delikatnych plamien i malych skrzepow krwi.Amoja ostatnia miesiaczka w czerwcu trwala 10 dni.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Obfitość krwawienia w danym cyklu miesiączkowym może się różnić od poprzednich. Jeżeli ma Pani jednak wątpliwości to proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej.