Skrzepy z pochwy po miesiączce

witam od kilku lat mialam regularne cykle po 28 dni. a teraz nie wiem co sie dzieje. 15 pazdziernika mialam miesiaczke 8 dni, 5 listopada zaczela sie miesiaczka trwala 7 dni, teraz kolejna od 27 listopada juz 9 dzien trwa. dziwne jest tez to ze przez pierwsze dwa trzy dni miesiaczki jest bardzo malo raczej jak plamienie a po tych kilku dniach staje sie bardzo obfite i widac duzo skrzepow. myslalam ze moze jestem w ciazy, jednak zrobilam test i wyszedl negatywny. prosze o odpowiedz co sie dzieje

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią problemy z miesiączkowaniem wymagają konsultacji lekarskiej. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.