Czy jest możliwa ciąża w wyniku próby stosunku z prezerwatywą?

W ciagu mojego cyklu doszlo do dwoch incydentow z moim chlopakiem, chcielismy zaczac sie kochac niestety za pierwszym razem mnie bolalo i wszedl kila centrymentow a za drugim razem nie wszedl w ogole, pierwszy raz byl w dni niepodne natomiast drugi w plodne. Jednak kazdy odbyl sie z prezerwatywa ktora nie pekla, nie doszlo do wytrysku w zadnym przypadku. Dzis mam 26 dzien i zaczelo mnie mdlic.... boje sie

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Ryzyko ciąży w opisanej przez Panią sytuacji jest niewielkie. Jeśli chce Pani uzyskać pewność polecam wykonanie testu ciążowego lub oznaczenia poziomu beta-hCG w krwi w min. 14 dni od stosunku.

z poważaniem
Michał Kurek