Czy jest możliwe zapłodnienie przy PCOS?

Witam, tydzień temu przy rutynowej kontroli u ginekologa dowiedziałam się, że mam PCOS, nie jest to pewnie w 100% gdyż wizytę potwierdzającą mam dopiero za 2 tygodnie. W przeddzień owulacji z mężem uprawialiśmy seks, niestety pękła nam prezerwatywa. Tak naprawdę większość spermy została we mnie. Nie mam zamiaru brać żadnych tabletek po, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość zajścia w ciąże przy PCOS jeśli takowe schorzenie jest u mnie naprawdę. Również nie mam 100% pewności czy dobrze wyliczyłam owulacje, według kalendarza płodne zaczęły się 16.12 a kończą się 24.12. Miesiączka skonczyla się 12.12. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

jest możliwość ciąży . proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udać się do ginekologa