Czy podczas stosunku przerywanego możliwe jest zapłodnienie?

Witam!

Tak się zastanawiam, czy uprawiając z mężczyzna stosunek przerywany w czasie dni płodnych może on zaowocować ciążą i czy prawdopodobieństwo jest wysokie?

Chcielibyśmy mieć dzidziusia, ale jak dochodzi co do czego, to mój mężczyzna zapomina się i kończy poza mną. Odstawiłam tabletki jakieś dwa tygodnie temu, skończył mi się okres z odstawienia, jak obliczałam to wychodzi, że aktualnie mam dni płodne i dlatego postanowiliśmy próbować. Tylko niestety nie wiem, czy bez właściwej, że tak to ujmę, spermy, mamy szanse i jak duże one są.

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Oczywiście, szanse na zapłodnienie są, ale niestety niewielkie. Preejakulat zawiera co prawda pewną ilość plemników, ale zdecydowanie większe prawdopodobieństwo zapłodnienia jest po wprowadzeniu ejakulatu do wnętrza dróg rodnych.
Pozdrawiam