Czy jest możliwe zapłodnienie w 6 dniu cyklu?

Witam mam pytanie mialam stosunek w prezerwatywie 6 dnia cyklu i 10 dnia rowniez z zabezpieczeniem.W 11 dniu cyklu byl stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem wewnatrz i 18 go dnia rowniez bez zabezpieczen.W dniu 15 cyklu byl potwierdzony na usg pecherzyk 17 mm.Moje pytanie czy mozliwe zeby doszko do zaplodnienia w 6 dniu cyklu?? Wg mnie nie ale prosze o rade eksperta
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku prawdopodobieństwo zapłodnienia w 6 dniu cyklu jest znikome - tym bardziej, że zabezpieczyli się Państwo prezerwatywą. A propos pęcherzyka, to najpewniej był to pęcherzyk dominujący jajnika, a nie pęcherzyk ciążowy. Proszę pamiętać, że zapłodnienie najbardziej prawdopodobne było 11 dnia cyklu.