Stosunek w 26 dniu cyklu

Witam, w 26 dniu cyklu odbyłam stosunek z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy, parnter nie doszedł we mnie, prezerwatywa była cała. Jest 35 dzień cyklu i nie mam miesiączki. Jutro minie 10 dni od stosunku. Czy test bhcg z krwi będzie wiarygodny?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma. Proponuję odczekać do 14 dnia po stosunku na wykonanie testu.