Stosunek w ostatnim dniu miesiączki i pęknięta prezerwatywa

witam mam moje cykle trwaja zazwyczaj 28 32 34 35 dni odtatnio kochalam sie z chlopakiem prawdopodobnie w ostatnim dniu miesiączki z zabezpieczeniem lecz okazało sie ze prezerwatywa pekłą lecz on nie doszedl we mnie nigdy tego nie robi ale obawiam sie ze w czasie jego podniecenia wystąpił płyn w krorym moga znajdowac sie plemniki i mogło dojśc do zapłodnienia ... Strasznie sie boje ... podkresle ze owulacja wystapiła u mnie normalnie teraz czekam na okres . czy to moze byc ciąża ?
ponad rok temu

Witam serdeczne. Rzeczywiście stosunek, podczas którego doszło do uszkodzenia prezerwatywy może predysponować do ciąży właśnie z uwagi na fakt iż w preejakulacie znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Muszę jednak podkreślić iż z uwagi na dość nieregularne cykle nie mogę jednoznacznie wykluczyć ciąży, przy czym jest ona mało prawdopodobna. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dni po opisanym stosunku.