Czy jest możliwe, że dziecko ma ZD?

Witam,na Zdjęciu USG w 12. Tygodniu ciąży nie widać kości nosowej ,mimo, Że dziecko ułożone bylo profilem,zauwazylamto ja i także lekarz prowadzący mi to potwierdził , natomiast lekarz wykonujący usg był zdziwiony ze o NB pytam, wręcz wyśmiał pytanie i powiedział ze wszystko z dzieckiem ok,a w opisie USG jest informacja : "NB +" . W połówkowym usg (18tc) wyszło ze kość nosowa ma 6 mm. Jestem w 27.tc i niedawno odkryłam brak na zdjęciu NB wiec strasznie sie martwię. Czy możliwe ze dziecko ma ZD?

Lek. Katarzyna Szymczak

Informacje które pani podane są faktycznie sprzeczne i wymagają weryfikacji. Nieobecność nb może sugerować ZD, a jakie było NT? Sugeruję rozmowę z lekarzem prowadzącym ciążę.
Pozdrawiam