Czy jest możliwe, że hormony ciążowe jeszcze u mnie działają?

Witam,
mam 32 lata, sprawa wygląda tak: 3 miesiące temu zostałam mamusią, kochałam się z mężem 4 tygodnie temu, stosunek przerywany (nie do końca mamy pewność, czy mąż zdążył). 4 dni wcześniej przestałam brać C*** ze względu na to, że źle się czułam po nich. Okresu jako takiego jeszcze nie miałam, tylko lekkie plamienia, kiedy brałam tabletki.
Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, wynik pozytywny, dodam, że nie z rannego moczu. Zaznaczę, że mam problemy z hormonami, a mianowicie za dużo testosteronu. Jeszcze miesiąc temu regularnie karmiłam piersią.
Proszę, napiszcie, na ile jest wiarygodny ten test. Nie ukrywam, że nie chce być w kolejnej ciąży. Czy jest możliwe, że hormony ciążowe jeszcze u mnie działają?

Dzień dobry!
Dodatni test ciążowy świadczy o obecnej ciąży. Najlepiej potwierdzić ją wizytą u ginekologa i badaniem USG.
Z poważaniem