Czy jest możliwe, ze po noszeniu soczewek kontaktowych przez ok. 3 tygodnie zmienił się kształt tęczówki?

Czy jest możliwe, ze po noszeniu soczewek kontaktowych przez ok. 3 tygodnie bez uprzedniej wizyty u okulisty zmienił się kształt tęczówki? Mam wrazenie, ze jest zniekształcona.

Domyślam się że może chodzić o odkształcenie rogówki czyli tego co jest na wierzchu oka. Jest to możliwe po noszeniu soczewek kontaktowych. Mija zwykle jak przestaje się je nosić.