Dobór soczewek kontaktowych

witam! od 3 lat noszę okukary. Ostatnio jednak zastanawiam się nad soczewkami kontaktowymi. Czy muszę mój wybór konsultować z lekarzem okulistą, czy znając swoją wadę wzroku sama mogę kupić odpowiednie soczewki? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do okulisty. Dobór soczewek jest bardzo ważny i zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem okulistą. Po badaniu będzie można zalecić najbardziej odpowiednie.

Witam.
Proponuję zgłosić się na wizytę do lekarza okulisty celem właściwej oceny narządu wzroku do noszenia soczewek kontaktowych.
Pozdrawiam