Czy jest możliwe, że w 15. tygodniu łożysko było umiejscowione na ścianie przedniej, a w 19. znajduje się już na ścianie tylnej?
Witam! Jestem przyszłą mamą.Czy jest możliwe że w 15 tygodniu łożysko było umiejscowione na ścianie przedniej, a w 19 znajduje się już na ścianie tylnej. Zaznaczam że usg było robione przez dwóch lekarzy czy któryś mógł sie pomylić ? Aha i w USG TV wyszło że mam szyjkę długości 76 mm czy to możliwe że taka długa ( jak to lekarz stwierdził jak ŻYRAFA) ?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana sytuacja może wynikać z pomyłki przy badaniu. W razie wątpliwości proszę wykonać badanie kontrolne.