Czy jest możliwe, żeby taka duża torbiel się tak szybko wchłonęła?

Witam. Mam problem z torbielą na jajniku. Dwa tygodnie temu lekarz powiedział mi że mam torbiel 7cm i czeka mnie zabieg. Trzy dni temu byłam u innego lekarza i powiedział mi że nic nie mam czy jest to możliwe? Czy powinnam iść do jeszcze innego lekarza? Czy jest możliwe żeby taka duża torbiel się tak szybko wchlonela?

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie usg jest dosyć subiektywne sadze ze warto jest udac się do 3 lekarza