Czy jest możliwość zajścia w ciążę ze względu na moje plamienia ?

Mam 23 lata. 9 tyg temu urodzilam. Po 6 tyg dostalam lekkiego krwawienia przez dwa dni. To byl weekend. Potem poszlam do ginekologa. Poprosilam o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych. Powiedzial ze moge je zaczac juz zazywac w ten sam dzien skoro uwazam ze to krawienie to mogl byc pierwszy okres. I tak tez zrobiłam. A co jesli to nie byl okres a ja zaczelam brac te tabletki ? Teraz jestem w polowie opakowania tabletek anty.i dostalam plamienia, ktore juz trwa trzeci dzien. Dwa dni temu odbylam stosunek z prezerwatywa. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ze wzgledu na te plamienia ? Czy tabletki wgl działają w takich sytuacjach ? Bardzo prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się ponownie do lekarza ginekologa, sądzę że w takich przypadkach warto zastosować monitorowanie owulacji. a karmi Pani piersią?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.