Czy jest możliwość, że mój organizm się uodpornił?

Witam. Jestem w 20 tyg. ciąży. Od 16 dni biorę Faxolet ER najpierw 75 mg a teraz od 3 dni 150 mg. 3 lata temu wenlafaksyna uratowała mi życie,z tego co pamiętam po 2 tyg. już czułam efekty. Tym razem nic, czy jest możliwość, że organizm się uodpornił? Bardzo proszę o pomoc.

Niestety nie wiem z jakiego powodu otrzymuje Pani leczenie, jeżeli jest to depresja to efekty często pojawiają się później. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.