Czy możliwe jest połączenie Fevarin 100mg z Anafil 37,5mg?

Czy bezpieczne jest połaczenie fevarin 100mg anafil 37.5 mg -tak mi w szpitalu ustawili półtora tyg temu. Nie nastapi złosliwy zespół serotoninowy? Biorę tydzień i parę dni i czuję się dobrze.-pozdrawiam.

Jeżeli leczenie ustawił lekarz prowadzący to należy je stosować bez obaw. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.