Czy jest ryzyko, że zrobił mi się krwiak w głowie?
Sześć dni temu, zaraz po dożylnej ozonoterapii i wlewie dożylnym żelaza uderzyłam się mocno w głowę (weszłam w szklane drzwi, których nie zauważyłam). Nie straciłam przytomności. Wieczorem byłam bardzo oszołomiona i miałam duży szum w głowie. Teraz mam lekki szum w uszach i głowie i czasem zawroty głowy (ale szum w uszach i zawroty głowy miałam już wcześniej). Głowa boli mnie tylko w miejscu uderzenia. Nie mam tam dużego siniaka tylko gdy dotykam to trochę boli. Czy jest ryzyko, że zrobił mi się krwiak w głowie? Czy powinnam zrobić jakieś badania (tomografię, rezonans)? Czy są jakieś badania, które mogłyby tego krwiaka wykluczyć?

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam! Mało prawdopodobne, aby powstał krwiak śródczaszkowy. Jednak badanie neurologiczne i ew. badania pracowniane rozwieją wątpliwości. Prawdopodobnie opisany uraz był tylko języczkiem spustowym nasilenia objawów nerwicowych. Ale lepiej zbadać. Powodzenia W. Łuczkowski.