Czy jest ryzyko, że zrobił mi się krwiak w głowie?

Sześć dni temu, zaraz po dożylnej ozonoterapii i wlewie dożylnym żelaza uderzyłam się mocno w głowę (weszłam w szklane drzwi, których nie zauważyłam). Nie straciłam przytomności. Wieczorem byłam bardzo oszołomiona i miałam duży szum w głowie. Teraz mam lekki szum w uszach i głowie i czasem zawroty głowy (ale szum w uszach i zawroty głowy miałam już wcześniej). Głowa boli mnie tylko w miejscu uderzenia. Nie mam tam dużego siniaka tylko gdy dotykam to trochę boli. Czy jest ryzyko, że zrobił mi się krwiak w głowie? Czy powinnam zrobić jakieś badania (tomografię, rezonans)? Czy są jakieś badania, które mogłyby tego krwiaka wykluczyć?

Witam! Mało prawdopodobne, aby powstał krwiak śródczaszkowy. Jednak badanie neurologiczne i ew. badania pracowniane rozwieją wątpliwości. Prawdopodobnie opisany uraz był tylko języczkiem spustowym nasilenia objawów nerwicowych. Ale lepiej zbadać. Powodzenia W. Łuczkowski.