Krwiak na głowie po uderzeniu

Witam tydzień temu we wtorek przesuwając szafę spadł mi na głowę gipsowy słoń, który stał na szafie. Miałam lekko rozbita głowę i dużego guza. Krew zatamowałam a na guz przyłożyłam zimny okład. Po paru minutach guz był prawie nie widoczny, ale ból głowy pozostał do dziś., Nie byłam u lekarza bo myślałam, że ból ustąpi, boli mnie tylko miejscu uderzenia. Boję się, bo może być tam krwiak. Nie wiem co mam robić.

Jeśli dolegliwości nie ustępują proponuje udać się do lekarza POZ, który będzie mógł panią zbadać i zlecić inne potrzebne badania.