Czy jest sens udać się na zabieg mezoterapii igłowej?

Dzień dobry, chciałbym się zapytać czy jest sens udać się na zabieg mezoterapii igłowej aplikując odpowiedni zestaw witaminowy w przypadku łysienia androgenowego? Przez ponad rok zażywałem finasteryd, lecz lek ten okazał się dla mnie fatalny w skutkach. Szukam alternatywy lecz w przypadku mezoterpaii zdania są podzielone.

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Taki, że podczas mezoterapii koktajl jest dostarczany bezpośrednio do owłosionej skóry głowy i tam działa, a witaminy przy suplementacji doustnej tylko w śladowych ilościach. Mezoterapia jest akceptowanym na całym świecie narzędziem w leczeniu łysienia, więc nie wiem, skąd "sprzeczne opinie".