Czy jest to jakieś nierozwinięcie narządów płciowych?

Witam, Mam 20 lat i problem z penisem. Pomijając fakt, że jego wymiary to 13-14cm(długość) i 12(obwód) jest on wykręcony i przechyla się całkowicie na lewą stronę. Gdy dochodzi do wzwodu, przybiera on pozycję pionową bardzo blisko brzucha a próba obniżenia go do 90 stopni względem ciała tak aby stosunek mógł być możliwy wiąże się z bólem. Przy tej próbie także ukazuje się charakterystyczny dołek od górnej strony, tak jakby coś ciągnęło go do pozycji pionowej. Czy jest to jakieś nierozwinięcie narządów płciowych? Co zrobić w takiej sytuacji?

Wymiary Pana penisa są zupełnie prawidłowe (w Polsce średnia długość to 14cm).
Bardzo rzadko zdarza się, że penis jest zupełnie prosty - u większości mężczyzn odchyla się w którąś ze stron.
Jeśli ułożenie Pana penisa uniemożliwia komfortowe współżycie, może to świadczyć o nierównomiernej długości ciał jamistych. Jest to nieprawidłowość rozwojowa, którą można skutecznie leczyć. Aby jednak dobrać odpowiednią metodę, konieczna jest wizyta u urologa. Pozdrawiam serdecznie.

http://www.slomka.org/