Czy jest to możliwe, że dostałam okres 12 dni wcześniej?

Mniej więcej w okolicy jajeczkowania zaczęły się drobne plamienia. 2 dni po było to delikatne krwawienie (krew koloru 'okresowego'), które 'zajęło' małą podpaskę. Całość plamienia trwała 4 dni ból podbrzusza, typowy u mnie przy miesiączce. Czy jest to możliwe, dostałam okresu 12 dni wcześniej? Jeśli tak, to dlaczego był taki dziwny? (Zazwyczaj mam mocny, 5-6 dniowy okres) Dzień przed jajeczkowaniem uprawiałam z moim chłopakiem seks z zabezpieczeniem (durex extra safe) i chłopak nie doszedł.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa