Czy jest to możliwe, żebym była w ciąży?

Mam wirusa HPV, grupa 18, 4 miesiące temu zrezygnowałam z antykoncepcji z powodu częstych infekcji pochwowych. W pierwszym miesiącu okres był normalnie, w 2 miesiącu nie było krwawienia, dostałam luteinę pod język, pojawił się okres. W 3 miesiącu znów nie było, dostałam luteinę dopochwową, od 16-25 dnia cyklu.
Pierwszy okres dostałam bez żadnych skutków ubocznych, bez boleści, bez niczego. Jutro powinnam dostać kolejny okres, ale od tygodnia mam podwyższoną temperaturę, około 37 stopni, ból podbrzusza, opuchnięte podbrzusze, tkliwe piersi, widoczne żyłki, swędzące brodawki, zmiana nastroju, chęć na różne potrawy, częste siusianie, ciągłe bekanie.
Kochałam się z mężem 5.12 doszło do wytrysku we mnie, a wcześniej 2.12, również tak się skończył nasz stosunek. Ostatni okres miałam 24.11. Czy to jest możliwe, żebym była w ciąży?
Przed rozpoczęciem brania luteiny miałam USG przezpochwowe i powiedziano mi, że mam cykle bezowulacyjne.

Dzień dobry!
Być może podanie luteiny spowodowało wystąpienie owulacji. Trochę za wcześnie na objawy ciążowe. Zazwyczaj występują one po 5-6 tygodniu ciąży. Nie można wykluczyć ciąży, oczywiście dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego w terminie miesiączki.
Wszystkiego dobrego.
Z poważaniem