Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przed okresem

Witam, 10.11 uprawiałam seks bez zabezpieczenia16.11 dostałam okres(cykle 24-30 d., ten był 26 d. jak dwa poprzednie). Krwawienie trwało 3 dni, ale było skąpe. Od 24.11 bardzo powiększyły mi się piersi, stały się bolesne, do tego temperatura 37,1 (niestety wcześniej nie mierzyłam). Do tego przez dwa dni okropny ból głowy po wstaniu z łóżka połączony z nudnościami, które przechodziły po 18 po przespaniu się. Czy mogą to być objawy owulacji czy też możliwe jest, że zaszłam w ciążę przed okresem?

Aleksander Ropielewski

Mogą to być zarówno objawy związane z cyklem miesiączkowym i wahaniami hormonów, jak i związane z ciążą. Sugeruję wykonać test ciążowy w celu potwierdzenia lub wykluczenia możliwości ciąży.