Czy jestem w ciąży?

Witam, Od jakiegoś czasu mam nabrzmiałe piersi i ogromne sutki, natomiast miesiączka spóźniła mi się o 2 dni, ale trwała bardzo krótko (2 dni) gdzie zawsze trwa 4-5. Od wczoraj mam mdłości, zgagę i zawroty głowy. Moja miesiączka zawsze była w terminie, nigdy się nie opóźniała ani nie spieszyła, zawsze trwała 4-5 dni i nie miałam takich dolegliwości. Proszę o pomoc. Czy mogę być w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy jak najbardziej mogą wskazywać na ciążę. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę zatem wykonać test ciążowy.