Czy kłucie i ciągnięcie w pochwie może oznaczać ciążę?

Witam. Staramy sie z narzeczonym o dziecko i przed okresem kochalismy sie kilka razy bez zabezpieczenia pozjiej dostalam norlmany okrest trwal 6 dni tyle co zawsze po skonczeniu okresu znow kochalismy sie bez zabePieczenia i teraz od kilku dni boli mnie brzuch tak jakbym za chwile znow miala dostac okres mam zawroty glowy piersi powiekszyly mi sie bola i pojawily sie na nich grube niebieskie zyly dodatkowo przez pierwsze 2-3 dni tak dziwnie mnie klulo i ciagnelo w pochwie. Czy moge byc w ciazy?

Witam!
Chyba nieprawidłowo zostało zaadresowane pytanie o ew. ciążę. Ja jestem psychiatrą i neurologiem i jeżeli chodzi o ciążę to zawodowo zajmuję się "ciążą urojoną", lub tym jakich leków nie mogę podawać pacjentkom ciężarnym. Proponuję o rozwiązanie nurtującego Panią problemu zwrócić się do lekarza ginekologa.
Z poważaniem
W. Łuczkowski