Zmęczenie, senność, zmiana apetytu a możliwość ciąży

witam mam pytanie w dni plodne kochalismy sie z mezem bo chcemy miec dziecko.jak tylko skonczyly sie dni owulacij zauwazylam ze moje piersi w dotyku mnie bola i temp w pochwie utrzymuje sie 37.4. za 4dni powinnam dostac okres dodam ze czuje sie zmeczona, senna,nie mam apetytu nawet na slodycze. i narazie zadnych obiawow. czy to ciaza czy jednak dostane okres.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można zweryfikować ciąży. Proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.