Ból w podbrzuszu, mleczna wydzielina i senność po okresie

Witam serdecznie,ostatnia miesiaczka 27 pazdz. i trwala 5 dni moj cykl to 25-27 dni, 3 dni po miesiaczce zaczelam odczowac bol w dole brzucha i jajnik ,dzisiaj jest 11.11 2014 a ja odczowam go przez caly dzien ,powinnam juz miec dni plodne a sluz mam bialo mleczny jest go duzo.Jestem senna,oslabiona,bez checi do zycia,kreci mi sie w glowie ostatnio nawet zemdlalam,temp.w pochwie to 37-7 mieze juz 8 dni, kolejna miesiaczke mam dostac 23 listopada,na test jest za wczesnie prosze o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Być może doszło u Pani do infekcji, proponuję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam