Ponowne plamienie po 10. dniach od miesiączki

witam.mam 27 lat, nieregularne cykle,ostatnia miesiaczka trwala 10 dni, po niecałych 2 tyg po miesiaczce zaczelam ponownie plamic (skąpe brązowe plamienie po bladorózowe).Wspomnę ze współżyłam bez zabezpieczenia podczas miesiączki.Do tego dochodzą bóle (kłucie) w dole brzucha.2 testy negatywne.Prosze o rade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy nieprawidłowościami w obrębie narządów układu rozrodczego. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.