Poziom bety a plamienia

dzień dobry, 16 września robiłam bhcg,które wyniosło ponad 2000. 17 wyniosło już tylko 1000(trafiłam do szpitala z powodu krwawienia ).krwawienie po poronne zakończyło się 27 września.1,,2,6,,8 , 13 współżyłam z partnerem. w dniu 18,10,2014 rano zauważyłam u siebie plamę (delikatny brązowy odcień) . do tej pory wkładka jest czysta. co to moze oznaczac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy nieprawidłowościami w obrębie narządów układu rozrodczego. Nie można wykluczyć ciąży. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.