Czy konieczna jest operacja ścięgna Achillesa?

zerwałem sciegno ahillesa lekarze na sorze zrobili usg technik stwierdzil zerwane [częsciowe] sciegno ahillesa a lekarz ustawil stope w dol i gips ,powiedzial ze nowa deryktywa i nie szyje sie tylko wklada sie w orteze i stopki ,musi sie zrosnac samo a dlugosc leczenia i rehabilitacji takie same. Moje pytanie czy mam posluchac lekarzy czy nalegac na opercje.

nie ma dyrektyw w leczeniu, każde uszkodzenie trzeba ocenić indywidualnie, jeżeli jest częściowe uszkodzenie operacja nie będzie potrzebna