Leżenie po operacji ścięgna Achillesa

Jestem miesiąc po operacji Achillesa. Cały czas mam gips udowy. Lekarz prowadzący kazał leżeć i nic nie robic do następnej wizyty 3wrzesnia. Przez 3tyg. brałem tylko zastrzyki przeciwzakrzepowe. Moje udo jest jak dentka. Mam sie obawiać, czy tak sie leczy ścięgna?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - niestety po takich zabiegach trzeba uzbroić się w cierpliwość. Czeka Pana jeszcze długa rehabilitacja.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Mam za malo danych nt. wstepnej fazy choroby,sposobu operacji,jej przebiegu i efektu koncowego!!! NIE MOGĘ WIEC ODPOWIEDZIEĆ AUTORYTATYWNIE!!! zż