Czy koniecznie trzeba zabrać dziecko do szpitala?

Witam, synek 17 dni, strasznie charczy i sapie, tętno wczoraj 180, pediatra skierowała nas na badania, morfoligia, glukoza, aspat, alat, crp i keratynina. Niestety już dziś nie udało się skonsultować wyników (za późno przyszły) a powiedziała,że jak coś wyjdzie podwyższone, to mamy jechać do szpitala (wypisała skierowanie). Mam wyniki, ale totalnie się na tym nie znam. Z oznaczeń laboratorium syn ma podwyższoną glukozę 101, AST 37, Monocyty 12,1, Eozynofile 6,7, RDW-CV 15,1 i MCH 35,6. Nie wiem, czy tak musi być, czy faktycznie coś się dzieje i mamy jechać do szpitala. Bardzo proszę o pomoc.

Witam,
jeżeli niepokoi Panią stan dziecka, lepiej pojechać do szpitala,gdzie otrzyma kompleksową pomoc. Oboje poczujecie się bezpieczniej i na pewno niczego Pani nie przeoczyć. Życzę zdrowia dla Maluszka.