Bóle brzucha i biegunki u 8-latki

Witam moja 8 letnia córka ciągle narzeka na bóle brzucha i biegunki w pokarmach nic nie wyszlo wiem że jest uczulona na roztocza w 6 klasie. Ma bardzo wysokie ige calkowite 830 wit d3 40,70 .ob 17. wapn calkowity 2,72 mmol/l. kwas moczowy 3,7 mg,dl. zelazo 11,5. ft3 i ft 4 w normie . ferytyna anty gg i anty tpo też ok. witamina b12 ok. podwyższony kortyzol 19,83 o 7 rano . ACTH i insulina ok. W morfologi RDW-CV 16,1 MONOCYTY 10.2 EOZYNOFILE 8,2 leukocyty w moczu 5. glukoza 91 ALT AST TSH ok

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było wykonywane badanie w kierunku pasożytów? Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu i przeanalizowaniu wykonanych już badań będzie można określić odpowiednie dlasze postępowanie.